KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967036
nr 1596 7036
Lykke Vigen
(f. 1927), Danmark
Oljemålning, Afrikanskt landskap med figurer. Signerad, daterad -83, oramad. Olja på duk, 118x183 cm
Lykke Vigen, född 1927, dansk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:03:56
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr